Werkgroep Begraafplaats Gelselaar
(WBG) Werkgroep Begraafplaats Gelselaar
Informatie voorjaar 2019
De vrijwilligers van de WBG verzorgen het onderhoud van de begraafplaats. Een paar keer per jaar nodigen zij ook andere inwoners en belangstellenden uit om te helpen met klussen. De eerstvolgende WBG klusavond wordt gehouden op woensdagavond 12 juni vanaf 18.30 uur. Iedereen, jong en oud, is van harte welkom.
Efkes stille staon bie….
Op vrijdagavond 21 juni 2019 wordt om 19.30 uur voor de derde keer deze jaarlijkse bijeenkomst gehouden. “Efkes stille staon bie…..” is een niet religieuze bijeenkomst en bedoeld voor iedereen die overleden geliefden, familie of vrienden op persoonlijke wijze willen herdenken. Ook als deze niet op de begraafplaats Gelselaar liggen of elders verstrooid zijn. Medewerking aan deze sfeervolle bijeenkomst zijn: gedichten voorlezers, het “Tempelteam” en Herman Riethorst.
De werkgroep zorgt voor zitplaatsen en ontvangt u deze vrijdagavond
21 juni om 19.30 uur graag met een kop koffie/thee.
Verfraaiende werkzaamheden
Bezoekers van de begraafplaats zullen zich afvragen waarom er op verschillende gedeelten, tussen de graven, het gras verdwenen is.
De reden: het gras was/is daar van slechte kwaliteit en de ondergrond vaak te hoog om het netjes te kunnen maaien. De zooi wordt daar ruim afgegraven, voorzien van nieuw zand en opnieuw ingezaaid. Enkele stukken zijn in 2018 als proef al gedaan en het blijkt dat hierdoor het aanzicht fraaier wordt.
Werkgroep Begraafplaats Gelselaar
Terug naar overzicht