Senioren uitstapje 3 juni 2015
We vertrokken om 9.00 uur uit Gelselaar met een volle bus richting Twente, waar een bezoek werd gebracht aan de Shiitake paddenstoelkwekerij v.d. Fam Masselink in Tilligte.
Om 10.15 uur daar aangekomen stond de koffie met gebak voor ons klaar. Na tekst en uitleg van de eigenaar, kregen we een excursie over het bedrijf ( heel interresant) en we konden natuurlijk de Shiitake ook proeven.
Om 13.00 uur waren we in Ootmarsum voor een heerlijk diner bij restaurant de Weemhof.
Hier vertrokken we om 15.00 uur richting Ommen, waar we om 16.15 uur op de boot gingen voor een vaartocht over de Vecht en om 17.45 gingen we weer in de bus richting Gelselaar via het mooie Salland en Twente.
Om 19.00 uur waren we weer terug in Gelselaar, en konden we terug kijken op een zeer geslaagde en gezellige dag.
Dit was dan tevens de afsluiting van ons seizoen 2014-2015.
We wensen iedereen een fijne zomer, en ons volgende seizoen begint weer op woensdag 16 September. We gaan dan met eigen vervoer naar het boerderijmuseum van Albert Pekkeriet in Holten.
We vertrekken om 14.00 uur bij de Klokslag, uiteraard is iedereen hierbij welkom, de kosten voor deze middag bedragen € 6,00 / persoon incl. entree en twee keer koffie.
Terug naar overzicht