Niet warm, maar gelukkig wel droog

zaterdag 31 mei 2014


Hemelvaartsdag, 29 mei 2014, kwamen 36 wandelaars en hond Buffel uit Gelselaar, Geesteren, Markelo, Neede en Ruurlo bij elkaar bij familie Hondorp aan de Geesterseweg in Gelselaar.

Even na 6.00 uur vertrokken we per auto naar het beginpunt van de dauwtraproute die Bert had uitgezet. Ditmaal voerde de tocht over prachtige wegen en (kerke)paden rondom Beltrum en Lintvelde. Het was niet warm, maar op een enkel miezerig regendruppeltje na, gelukkig wel droog.

Na ruim 5 kilometer was er een rustpauze bij “Bleumink”, waar we gebruik mochten maken van de kantine en bijbehorende toiletten. Rita en Janna Hondorp stonden daar klaar met koffie, thee, frisdrank en heerlijke zelfgebakken cake en koek.
Nadat iedereen hiervan genoten had, werd de tocht door deze prachtige omgeving vervolgd.
We liepen over verharde wegen, maar ook over zandpaden en paden die waren aangelegd in grasland. Dat maakte het soms wel zwaar, maar iedereen heeft de tocht die in totaal ruim 11 kilometer bleek te zijn, zonder problemen uitgelopen. Ook de allerkleinsten en Buffel, die door heen en weer te lopen nog meer kilometers in de benen en poten hadden dan de volwassenen.

Na afloop werd onder het genot van een drankje en een hapje nog gezellig nagepraat.

Volgend jaar is het de 50e keer, dus noteer de datum vast in uw agenda: 14 mei 2015 !!


Terug naar overzicht