Koningsdag woensdag 27 april 2016

vrijdag 19 februari 2016

Klootschieten - Fietstocht Ohne Grenzen - Uutblaozen 


Nog even en dan is het weer Koningsdag.

De OVG is van plan er een mooie dag van te maken met activiteiten voor jong en oud. Wij hopen dan ook dat u allemaal zult meedoen.

We beginnen dit jaar met het traditionele klootschieten waaraan ook de kinderen van de basisschool mee kunnen doen.
Net als in de afgelopen jaren kunt u zich vanaf 9.30 uur inschrijven voor het klootschieten. Na afloop van het klootschieten eten we natuurlijk met z’n allen een halve haan en is er voor de kinderen een aangepast menu.

In de middag organiseren wij een fietstocht ohne grenzen. Gaat u mee de grenzen verleggen? U wordt om 13.00 uur verwacht bij cafe Florijn waar de fietsen worden opgeladen zodat wij om 13.30 uur kunnen vertrekken.
Wij verwachten omstreeks 18.00 uur weer terug te zijn en indien gewenst kunt u dan onder het genot van een glaasje nog even gezellig napraten over de fietstocht.

 

De OVG heeft er zin in……

Wij zien u toch ook op 27 april?    
               


Programma koningsdag


Vanaf 9.30 uur tot 10.00 uur gelegenheid tot inschrijven voor het klootschieten bij café Florijn
De kosten voor het ochtendprogramma bedragen € 7,50 voor leden, € 10,00 voor niet leden en € 2,50 voor kinderen van de basisschool.

Omstreeks 12.00 uur prijsuitreiking klootschieten en halve hanen eten (kinderen van de basisschool krijgen patat i.p.v. een halve haan).

Om 13.00 uur fietsen opladen en inchecken voor de bus zodat wij om 13.30 uur kunnen vertrekken richting Buurse.
Omstreeks 14.15 uur verwachten wij aan te komen bij het vertrekpunt in Buurse waar wij op de fiets zullen stappen voor een mooie fietstocht door het grensgebied met onze oosterburen.
De fietstocht is ongeveer 17 km lang en kent een rustpunt waarbij u een consumptie kunt kopen

Omstreeks 17.00 uur verwachten wij bij het eindpunt te zijn en zullen de fietsen weer opgeladen worden en volgt het inchecken voor de terugreis naar ons mooie Gelselaar.
Omstreeks 18.00 uur verwachten wij weer terug te zijn in Gelselaar en eindigt het officiële deel van Koningsdag. U kunt vanaf dat moment natuurlijk nog wel onder het genot van een drankje gezellig napraten bij cafe Florijn.

De kosten voor het middagprogramma bedragen € 2,50 voor volwassenen en € 1,- voor kinderen van de basisschool.

De OVG is niet aansprakelijk voor schade en letsel aan personen en/of goederen. Deelname aan de activiteiten is op eigen risico.


Terug naar overzicht