Gelselaar in stromende regen naar (voorlopige) eerste plaats

dinsdag 25 augustus 2015

Omroep Gelderland was maandag 24 augustus in Gelselaar voor het programma Zomer in Gelderland, waar Gelderse plaatsen strijden voor de titel ‘Mooiste plaats van Gelderland’. 

Ook kunnen de plaatsen een bedrag bij elkaar spelen. Door de enorme hoeveelheid regen tijdens de live uitzending is de verbinding een tijd verbroken geweest, maar dit maakte voor Gelselaar niet veel uit, want ze eindigde met de hoogste score en staan nu bovenaan! Er zijn maar liefst 9532 stemmen uitgebracht op Gelselaar en 869 mensen stonden bij de live uitzending, goed voor 11.763 punten. 592 meer dan de nummer twee, Vragender. 

Gelselaar kreeg voor het decor en de uitgevoerde scene het maximaal aantal punten van 350. Het Team Gelselaar kreeg de opdracht om een doorkomst van de elftstedentocht na te bootsen met Jan Maarten Heideman aan kop. Gelselaar kreeg Jan Maarten zover om terug tekeren naar zijn geboorte dorp voor deze gelegenheid. De jury was laaiend enthousiast "Dit is het mooiste decor wat we ooit hebben gezien" was hun reactie.

Na afloop van de uitzending ging het team nog met "de pet" rond. Dit leverde nog eens 300 euro extra op. Daarme gaat er ruim 1200 euro naar het goede doel: een geluidsinstallatie in het nieuwe dorpshuis. Of Gelselaar ook daadwerkelijk de mooiste plaats van Gelderland wordt weten we vrijdag, dan is de laatste aflevering van dit seizoen.

Foto Berkellandfoto.nl


Terug naar overzicht