Toneelavond van der Lugtschool

donderdag 28 maart 2013

G.A. van der Lugtschool presenteert De Toneelavond met als thema:

"HET MILLIEU"


Datum: 5 april 2013
Tijd :19:30
Plaats : Café Florijn
Het wordt op prijs gesteld, dat u kinderen jonger dan 4 jaar niet meeneemt.

Voor de pauze:

Groep 1/2

  • "Kaatje en de vuilnisbelt"
  • "Muziek uit oude rommel"

Groep 3/4/5

  • "Klimaatrap"
  • "Sorteren moet je leren"
  • "Nieuwe kleding van oude spullen"


Na de pauze:

Musical groep 6/7/8

  • "Ren voor de Robot"

Kan je alles vervangen door techniek? Of wordt er ook nog wel eigen creativiteit gebruikt?? Je beleeft het in REN VOOR DE ROBOT.

In Middelstad zijn alle mensen een beetje zenuwachtig. Binnenkort opent de uitvinder Sten Breingein namelijk in de stad zijn nieuwe winkel. Iedereen vraagt zich af wat er te koop zal zijn. Met veel tromgeroffel onthullen de verkopers het product van de nieuwe shop: Robots! Vanaf nu heeft iedereen altijd vakantie!

Leuk, denkt de slager. Hij wil wel een volautomatische winkelbediende, dan hoeft hij niet meer zelf achter de balie te staan. Niet leuk, denken de boswachter en zijn vriend. Al die techniek, niemand geeft nog om de natuur. Binnenkort is het Nationale NAtuurdag en niemand heeft zich nog ingeschreven voor de boswandeling die ze organiseren.

Ondertussen worden steeds meer dorpsbewoners enthousiast van de robots. Alleen de sfeer in Middelstad wordt er niet beter op. De mensen hangen maar een beetje rond. ngemerkt wordt iedereen een beetje eenzaam.

Hoe dit afloopt, kunt u zien in de musical......

 

Team en de leerlingen van de G.A. van der Lugtschool


Terug naar overzicht